Психолог

30.Тра.2019

Що таке булінг? Булінг (bullying, від анг. bully – хуліган, забіяка) – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Булінг буває: фізичний: штовхання, підніжки, зачіпання, бійки, стусани, ляпаси, «сканування» тіла, нанесення тілесних ушкоджень; економічний: крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших … Продовжити читання “Рекомендації психолога “Зупинимо булінг разом””

Детальніше
30.Тра.2019

«Булінг» та чому про нього треба знати всім батькам. Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження. Булінг може … Продовжити читання “Батькам про булінг”

Детальніше
30.Тра.2019

Булінг у школі:   чому діти цькують інших дітей та що з цим робити Навіть, якщо ваша дитина добре спілкується з однолітками у садочку — це зовсім не означає, що вона не стане жертвою булінгу в школі. За статистикою, 80% українських дітей піддаються цькуванням, навіть не усвідомлюючи цього. Віддаючи дитину до школи, з’ясуйте, на скільки … Продовжити читання “Булінг у школі чому діти цькують інших дітей.”

Детальніше
28.Лют.2019

Гаджет і дитина: заборонити не можна дозволити Ви можете прожити хоча б добу без свого смартфона? А тиждень? На сьогоднішній день наявність гаджета, чи то смартфон, ноутбук або планшет – обов’язковий атрибут нашого часу. Зараз практично всі питання можна вирішити за допомогою мобільного пристрою, наприклад, записатися на прийом до лікаря, зробити необхідні покупки, стежити за … Продовжити читання “Поради психолога”

Детальніше
28.Лют.2018

Похід у перший клас – одна із найголовніших подій у житті малюка. Як правило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. І готують свою дитину. Учать її писати, читати й рахувати. Купують портфель і шкільні приладдя.         Школа – це не тільки читання, писання або рахунок. Це цілий новий світ, до якого дитина теж … Продовжити читання “Скоро до школи!”

Детальніше