Медицина

28.Бер.2019

Кір – це інфекційна хвороба, що вражає дітей та дорослих без імунітету проти неї. З початку 2019 року в різних містах України було зафіксовано кілька спалахів кору, а в лікарні потрапили як діти, так і дорослі. Кір – небезпечне вірусне захворювання, яке є однією з найпоширеніших причин дитячої смертності у світі. Переважно на кір хворіють … Продовжити читання “Інформація про кір”

Детальніше
15.Тра.2018

Згідно з новим листом МОЗ відтепер для вступу дитини до дитсадка не потрібно надавати медичну довідку особливої форми – достатньо довідки від педіатра чи сімейного лікаря, в якого спостерігається дитина. Для вступу дитини до школи батьки надають довідку від лікаря, що дитина пройшла профілактичний огляд (форма № 086-1/0). Яка довідка потрібна для відвідування дитсадка  Для відвідування … Продовжити читання “Медична довідка, яку потрібно надати для зарахування дитини до школи та дитсадка”

Детальніше
28.Лют.2018

– Що таке грип у дітей? Грип – це гостре інфекційне захворювання, що викликається респіраторними вірусами. Грипу підвержені як дорослі, так і діти. Але саме діти, як правило, починають хворіти першими, випереджаючи дорослих. Тому фахівці часто називають дітей “індикаторами” підйому захворюваності на грип або іншими респіраторними хворобами. Найбільшому ризику заразитися піддаються діти, які відвідують організовані … Продовжити читання “Увага грип!”

Детальніше